Vasarīgs sveiciens no Sales.lv

Esam Jums sagatavojuši aktuālākos šīs vasaras jaunumus SMS un epastu mārketingā!

Pasaulē vadošajās IT risinājumu izstādēs “CeBIT” un “Mobile World Congress” mēs iepazināmies ar mārketinga metodēm un rīkiem, kas pasaulē tiek uzskatīti par pašreiz efektīvākajiem, un jau ieviesām vairākas lietas, starp kurām Jūs noteikti atradīsiet kādu sava uzņēmuma specifikai noderīgu!

img

 

Kā ar nelieliem izdevumiem būtiski palielināt savu pastāvīgo klientu skaitu un datubāzes apjomu?

 

Sales.lv Keywords

Izmantojiet jebkuru Jūsu uzņēmumā jau esošu komunikācijas kanālu (epastu izsūtīšanu, ierakstu sociālajos medijos, Jūsu mājaslapu vai blogu, drukātos materiālus, u.tml.) lai aicinātu savus potenciālos un esošos klientus nosūtīt Jūsu uzņēmumam piešķirtu atslēgvārdu (piemēram, SALES) uz mūsu numuru 1838. Klientiem tas ir ērts un viegls veids, kā pieteikties jaunumu saņemšanai, savukārt Jums tā būs iespēja personiskā veidā un ar minimāliem izdevumiem pastāvīgi komunicēt ar šiem klientiem.

Tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija jaunu klientu iegūšana šādā veidā jau ir kļuvusi par normu, taču Latvijā to varētu dēvēt par jaunumu – pamēģiniet, kamēr par klientu telefona numuru iegūšanu Jums vēl nav jāsacenšas ar konkurentiem!

Sales.lv Connect

Sales.lv Connect ir vienkāršs un efektīvs risinājums, kas Jūsu klientiem dos iespēju pieteikties Jūsu jaunumu saņemšanai – gan SMS, gan epastu veidā – tieši Jūsu mājaslapā!

Uzziniet, kā ievākt datus tieši no savas mājaslapas →

Gmail Sponsored Promotion

Reklāma Gmail ir lielisks veids, kā sasniegt jaunus potenciālos klientus, izvēloties auditoriju pēc dažādiem kritērijiem – vecuma, interesēm, atrašanās vietas un citiem.

Lasīt vairāk →

 

Kā iegūt vairāk no SMS maksājumiem?

Sales.lv Premium SMS

Ja Jūs izmantojat SMS mikromaksājumus, tad tieši      Jums vēlamies atgādināt, ka mēs piedāvājam īpašus      nosacījumus mūsu esošajiem klientiem – izdevīgi   izmaksu apmēri, augstākā līmeņa tehniskie risinājumi un vienkārša pieslēgšana!

Uzzināt vairāk →

Droša divu līmeņu lietotāju identifikācija finanšu sektoram

Sales.lv 2 faktoru autentifikācija ar SMS 

Mūsdienās gandrīz visās tiešsaites finanšu sistēmās tiek pielietota vairāku faktoru autentifikācija. Sales.lv risinājums nodrošina būtiski zemākas izmaksas, salīdzinot ar citām autentifikācijas metodēm, tam nav ģeogrāfiska rakstura ierobežojumu vai nepieciešamības pēc pieejas internetam, kā arī nav vajadzīgs kodu kalkulators vai citas atsevišķas ierīces.

Uzzināt vairāk →

Sākt ar bezmaksas Demo kontu.

Piesakies, saņem atbildes un sāc lietot Traffic jau šodien.

E-pastu izsūtīšana
SMS izsūtīšana