Traffic uzlabojumi Jūsu ērtībām

Sveiciens laikā kad saldējumi kūst un saulesbrilles papildinājušas mūsu ikdienas aksesuāru klāstu!

Šajā reizē vēlamies pastāstīt par mūsu sistēmas jaunāko uzlabojumu SMS izsūtīšanas pakalpojumā.

Līdz šim, SMS izsūtīšanu bija iespējams ieplānot konkrētā dienā un stundā, kas būtiski atvieglo mārketinga kampaņu vadību un ļauj plānot Jūsu darba laiku. Šim risinājumam esam pievienojuši idejisko radinieku, kas nozīmē, ka turpmāk Jūsu uzņēmuma Traffic kontā būs iespējams noteikt dienas un stundas, kurās klienti īsziņas nesaņems. Ja nevēlaties, lai Jūsu klienti tiek traucēti brīvdienās, tad ar pāris klikšķu palīdzību variet definēt, ka turpmāk SMS no sistēmas netiks izsūtītas, piemēram no 5.dienas 21:00 – 1.dienas 08:00.

Ja gadījumā izsūtīšana tiks ieplānota noteiktajā laikā, tad sistēma īsziņas nosūtīs uzreiz pēc ierobežojuma perioda beigām. Piemēram, ja SMS būs atļauts sūtīt no pirmdienas līdz piektdienai laikā no 09:00 līdz 18:00, tad mēģinot nosūtīt SMS svētdienā, izsūtīšana automātiski tiks ieplānota pirmdienā plkst. 09:00.

sms

Šis risinājums palīdzēs uzņēmumiem ērtāk ievērot arī dažas normatīvo aktu prasības.  Parādu ārpustiesas likuma 10.pantā ir ietverts laika periods kādā komunikācija ar parādnieku ir uzskatāma par nesamērīgu. Šie ierobežojumi ir jāievēro arī saziņā ar attiecīgiem SMS saņēmējiem.

Sales.lv komanda arī pludmales sezonā aktīvi strādā, lai savus mobilā mārketinga pakalpojumus uzlabotu un padarītu maksimāli ērtus un parocīgus saviem klientiem. Nemainīgi uzskatām, ka jebkādai komunikācijai ir jābūt kvalitatīvai, pārdomātai un patīkamai kā informācijas saņēmējam, tā sūtītājam.

Novēlam ieplānot savas mārketinga aktivitātes laicīgi un no sirds izbaudīt vasaru!

Sākt ar bezmaksas Demo kontu.

Piesakies, saņem atbildes un sāc lietot Traffic jau šodien.

E-pastu izsūtīšana
SMS izsūtīšana