SMS premium

Tas ir vienkārši un droši - mūsu SMS Premium mikromaksājumu risinājums ļauj saņemt mobilos maksājumus un pārvērst mobilo telefonu lietotājus maksājošos klientos.

Nosūtot maksas SMS, attiecīgā norēķinu summa tiek iekļauta lietotāja telefona rēķinā. Uz SMS Premium risinājuma bāzes ir iespējams izveidot arī dažādus citus saziņas risinājums, kur ir nepieciešama informācijas saņemšana no lietotāja.

Klienti augstu vērtē ērtību, anonimitāti un drošību

Elektroniski maksājumi no klientiem, SMS rēķinu serviss

Augsts izmaksas apmērs un izdevīgi sadarbības nosacījumi

Detalizētas atskaites par katras saņemtās īsziņas statusu, to cenām un operatoriem

Iespēja izmantot īso numuru

Individuālas konsultācijas un profesionāls klientu serviss

Maksas SMS risinājumi

Ienākošā maksas SMS servisa risinājumi nodrošina lietotāju iesūtīto īsziņu apstrādi. Atkarībā no projekta tipa un produkta veida, ir iespējams izvēlēties nepieciešamo īsziņas tarifikāciju (apmaksas summu), kura tiek iekļauta lietotāja ikmēneša telefona rēķinā. Lasīt tālāk

Plānojot izmantot SMS mikromaksājumus, ir jāņem vērā tas, ka mobilo sakaru operators ietur būtisku komisijas daļu, tāpēc šis risinājums būs lieliski piemērots monetizācijas instruments, pārdodot digitālos produktus – portālu maksas funkcionalitāti, informācijas ievietošanu, spēļu bonusus u.c. digitālās idejas.

SMS Premium piedāvā iespēju saņemt elektroniskus maksājumus no klientiem, kas neizmanto kredītkartes, nevēlas ar tām veikt nelielus mikromaksājumus, vai vēlas izvairīties no tradicionālajajiem tiešsaites transakciju mehānismiem sakarā ar kredītkaršu datu zādzības potenciālu.

Tāpat Premium SMS risinājumi ļauj veikt balsošanu, ziedošanu, dalību loterijās un konkursos, kā arī veikt pakalpojumu vai preču pasūtījumus.