Automātiska SMS sūtīšana ar vienkāršu API.

Tūlītēja SMS izsūtīšana no uzņēmuma sistēmas, kad acumirklī jāpaziņo klientam svarīga informācija. Veido automātisku komunikācijas plānu ar klientu no pirmā klikšķa līdz apmaksas saņemšanai.

Tūlītēja piegāde

Reāllaika saziņa ar klientu

Piegādes atskaites savā sistēmā

Visbiežāk pielieto, lai:

Atgādinātu par notikumiem, vizītēm, termiņiem.
Informētu par pasūtījuma izpildes statusiem.
Paziņotu par kontu stāvokli, vai datu izmaiņām.
Aptaujātu ar SMS palīdzību uzreiz pēc pirkuma vai apmeklējuma.
2-faktoru autorizācijai - lai palielinātu drošību, papildus parolei nosūtot autorizācijas kods SMS veidā.

Izstrādātājiem saprotama ieviešana

SMS izsūtīšana un citas darbības var tikt realizētas, izmantojot vienkāršu un saprotamu API interfeisu. Tā kā informācijas nodošanai tiek izmantots HTTP vai SMPP, to iespējams viegli realizēt lielākajā daļā programmēšanas valodu.

SMS sūtīšana Jūsu uzņēmuma sistēmās.

Izmantojot API pieslēgumu Traffic īsziņu izsūtīšanas funkcionalitāti ir iespējams viegli pieslēgt jebkurai citai ārējai sistēmai. Tādējādi jebkura uzņēmuma sistēma var tikt papildināta ar SMS izsūtīšanas funkcionalitāti. Lasīt tālāk

Automātisks SMS mārketings ir kļuvis par populārāko un efektīvāko SMS izsūtīšanas veidu. Izmantojot SMS API savienojumu, uzņēmums savā sistēmā izveido īsziņu izsūtīšanas un saņemšanas funkcionalitāti. Īsziņu izsūtīšanas process notiks tieši no Jūsu sistēmas un šos procesus ir iespējams pilnībā automatizēt. Šādi iespējams atrisināt virkni komunikāciju problēmu finansu, tirdzniecības, pakalpojumu, ēdināšanas un citās nozarēs, piemēram, automatizējot klienta aptaujas SMS nosūtīšanu pēc apmeklējuma.