SMS mārketings dzīvos!

Skeptiķi ir vienmēr. Arī brīdī, kad parādījās mobilie telefoni un iespēja apmainīties ar SMS ziņām, netrūka to, kuri paredzēja šīs komunikācijas ātru galu. Tomēr, ir jau 2016.gads un SMS saziņa joprojām attīstās, tāpat kā SMS mārketings. Un pat viedtālruņu ēra nav iedragājusi SMS pozīcijas, lai gan sākotnēji varēja šķist, ka aplikāciju un sociālo tīklu izmantošana aizstās ierasto SMS saziņu. Iespējams privātā komunikācija lielā daļā gadījumu ir pārgājusi uz internetu, tomēr SMS mārketinga ziņojumu apjomi aizvien pieaug.

Sociālo tīklu reklāmas un posti bieži vien nesasniedz auditoriju vai arī vienkārši pazūd lielajā straumē. Uzņēmumi saprot, ka Like un Share vākšana ne vienmēr nes līdzi pirkumus. Arī e-pastu kampaņu atdeve nenosedz visu auditoriju, kamēr SMS ar vairāk kā 90% piegādes rādītājiem, joprojām, ir pārliecinoši efektīvākais mārketinga kanāls.

Arī uz jau tā pievilcīgām SMS kampaņām iespējams uzlikt ķirsīti. Kā?

  • Pievienotā vērtība: Izmantojiet SMS risinājumus kā pievienoto vērtību sociālo mediju, e-pasta vai pat vides reklāmai. Reģistrācijas ar SMS palīdzību, svarīgu notikumu paziņošana vai pēdējā brīža ziņojumi palielinās jūsu kampaņas mobilitāti un ļaus ievākt vairāk datus un veidot efektīvāku komunikāciju ar klientiem.
  • Konkursi, izlozes, loterijas: Cilvēkiem ļoti patīk piedalīties aktivitātēs ar iespējām laimēt. Dažāda veida SMS risinājumi atvieglos gan reģistrāciju procesus, gan klientu piesaisti, jo interneta laikmetā SMS neaprobežojas tikai ar tekstu –>
  • –> SMS landing lapas: Sales.lv kopš pagājušā gada nogales saviem klientiem piedāvā lielisku iespēju, papildināt SMS kampaņu saturu ar saiti uz krāšņu un interaktīvu mobilo lapu. Atkarībā no auditorijas šīs lapas var būt lielisks palīgs, lai ar SMS palīdzību klientam pateiktu vairāk par 160 zīmēm un sniegtu ērtu iespēju iesaistīties.
  • Automātika: iekļaujiet SMS paziņojumus savu pakalpojumu nodrošināšanā. Klientu novērtējums pēc pirkuma, atgādinājums par vizīti, up-sale piedāvajumi, u.c. idejas var tikt realizētas, automatizējot SMS sūtīšanu.

Dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, kad arī vienkāršas un ierastas lietas ir iespējams padarīt mūsdienīgas, pievilcīgas un galvenais efektīvas. SMS mārketings dzīvos un tikai augs savās iespējās, saglabājot vienkāršību. Ļaujiet vaļu oriģinālām idejām, radošiem soļiem un ļaujiet mums tos attīstīt.

Sākt ar bezmaksas Demo kontu.

Piesakies, saņem atbildes un sāc lietot Traffic jau šodien.

E-pastu izsūtīšana
SMS izsūtīšana