Nav datubāzes? Mums ir risinājums!

Nesen pie mums vērsās kāds uzņēmējs, kuram ir burvīgs viesu nams un lielisks potenciāls ar saviem klientiem un potenciālajiem partneriem komunicēt digitālajā vidē, tomēr nav datu bāzes. Jāatzīst, ka ar šādu problēmu joprojām nākas saskarties diez gan bieži, tāpēc uzsākām meklēt tehnisko risinājumu, kas varētu palīdzēt. Vairums lielo uzņēmumu jau izmanto kādu CRM sistēmumu, kamēr mazie un vidējie uzņēmumi savu komunikāciju vēl tikai plāno. Ja arī Tu esi šajā stadijā, esam atraduši lielisku rīku, kas bezmaksas aizstās pāris sarežģīta CRM funkcijas un palīdzēs Tev ievākt pašam savu klientu e-pastu datu bāzi.   Iepazīsties – Zapier! Apmeklējot www.zapier.com, pārliecināsies, ka šis rīks noderēs ne tikai datu ievākšanai un segmentēšanai, bet arī citu digitālā mārketinga kanālu ikdienas darba organizēšanai. Zapier ir uz tīmekļa bāzēts serviss, kas ļauj integrēt aplikācijas, kuras uzņēmums jau lieto. Pats labākais – Tev nav jābūt programmētājam vai datorģēnijam, lai uzsāktu jaunu ēru savā biznesā jau šodien – šis rīks saprotamā veidā darbu atvieglos, nevis sarežģīs.   Šis risinājums lieliski piemērots, tieši Tev, ja:
  • meklē iespēju, kā vienkārši izveidot datu ievākšanas sistēmu;
  • vēlies aizsniegt tos klientus, kuri ikdienā nav tuvumā;
  • izmanto sociālos tīklus un/vai blogus, sava biznesa popularizēšanai;
  • ikdienā lieto e-pasta adresi, uz kuru nāk klientu pieprasījumi un jautājumi;
  • cieni savu laiku un darbus vēlies veikt efektīvāk!
  FUNKCIONALITĀTE Piemēram, Tev ir viesu nams X, uz kura e-pasta adresi mēdz rakstīt klienti, lai veiktu rezervācijas, vai vienkārši noskaidrotu kādu jautājumu. Tas taču būtu vienreizēji, ja katrs, kuram ir interese par Tavu naktsmītni, automātiski pievienotos Tavai datu bāzei – tieši šādi strādā Zapier. Tev vairs nebūs manuāli jākopē katra e-pasta adrese un jāveido datu bāze vai jāpieslēdz kāda sarežģīta sistēma. Palīdzīgais Zapier robots to izdarīs Tavā vietā un visi kontakti nonāks Google Drive dokumentā “google sheets”. Ja vēl neesi gatavs uzņemt jaunus klientus savā mājaslapā vai konkursa lapā, ērts un lēts risinājums būs mobilās piezemēšanās jeb landing lapas. Izklausās labi? Tālāk ir vēl labāk! Ja popularizē savu biznesu Facebookā, Instagram vai Twitter kontos, Zapier postus palīdzēs integrēt un automātiski izvietos visos Tavos kontos, par kuriem arī atsūtīs pārskatus – ja, protams, to vēlēsies. Iespējama arī intergācija strap Facebook un WordPress kontiem, kas nozīmē, ka, publicējot bloga rakstu, tas pārpublicēsies arī kā Facebook ziņā Tavā kontā. Katrā no sociālajiem tīkliem ir arī daudzas citas funkcijas, kā piemēram – automātiska atbilde, konkrētu tēmturu apkopojums un citas vairāk vai mazāk derīgas funkcijas, kas palīdzēs ērtā veidā sasniegt uzstādītos biznesa mērķus.   Ja vēlies uzzināt, kā šis rīks atvieglos tavu ikdienas darbu, droši sazinies ar mani, palīdzēšu uzsākt! Madara

Sākt ar bezmaksas Demo kontu.

Iegūsti lielisku, modernu SMS risinājumu biznesam. Šobrīd jauniem klientiem piedāvājam īpaši izdevīgus nosacījumus, lai uzsāktu lietot SMS savām mārketinga vai klientu apkalpošanas aktivitātēm. Aizpildi pieteikumu un pavisam drīz ar Tevi sazināsimies.

Piesakies, izmēģini Traffic sistēmu jau šodien.