7 Idejas efektīvai SMS mārketinga izmantošanai mazumtirdzniecības uzņēmumos

Īsziņas kā mārketinga komunikācijas kanālu izmanto visdažādāko nozaru un lieluma uzņēmumi – jaunākie pētījumu dati liecina, ka 2015. gadā jau gandrīz puse (46%) mārketinga vadītāju izmanto mobilo mārketingu, salīdzinoši ar tikai 23% 2014. gadā. Tomēr mazumtirdzniecība ir viena no aktīvākajām nozarēm SMS izmantošanas ziņā, tāpēc esam tieši Jums sagatavojuši idejas, kā efektīvi pielietot īsziņu komunikāciju, lai pilnveidotu savu mārketinga stratēģiju!

1. Pārdošanas akcijas

Akcijas ir vienkāršākais un efektīvākais veids, kā palielināt klientu plūsmu Jūsu pārdošanas vietā. Taču neaizmirstiet, ka Jūsu piedāvājumam ir jābūt patiesi vērtīgam – šie ir klienti, kas Jums ir uzticējuši savu telefona numuru, atalgojiet viņus par uzticību un vairojiet ilgstošu lojalitāti (mazumtirdzniecības nozarē šis faktors ir īpaši svarīgs)!

2. Jaunu produktu pārdošanas veicināšana

Radiet savos lojālajos klientos nepacietību un gaidu sajūtu, un sniedzat viņiem iespēju pirmajiem iegādāties Jūsu jauno produkciju, informējot par gaidāmajiem jaunumiem vienu vai dažas dienas pirms to saņemšanas!

3. Mobilie kuponi

Pētījumos secināts, ka mobilos kuponus pircēji izmanto 10 reizes biežāk nekā drukātos kuponus, pamēģiniet tos arī Jūs!

4. Sezonas izpārdošanas

Pastāstiet klientiem par iespēju ietaupīt, un atbrīvojiet vietu plauktos jaunām precēm.

5. Informēšana par dažādiem jaunumiem

Mainījies Jūsu darba laiks? Atvēries jauns Jūsu uzņēmuma veikals? Jūsu vērtīgākajiem un biežākajiem klientiem tas ir svarīgi, un viņiem ne vienmēr izdodas regulāri apmeklēt Jūsu mājaslapu internetā!

6. Konkursi un izlozes

Dāviniet lojālajiem klientiem iespēju laimēt Jūsu veikala dāvanu karti – Jums tie būs minimāli izdevumi, taču Jūs iegūsiet pat efektīvāku reklāmu, nekā iespējams nopirkt par naudu! Laimētāji paši ar lielisko ziņu dalīsies ar saviem draugiem – ar dažiem personiski, bet ar vairākiem simtiem savos sociālo portālu profilos.

7. Premium SMS

Augstākminētās metodes komunicēšanai ar klientiem šodien jau ir kļuvušas par nepieciešamību. Taču, ja Jūs vēlaties būt soli priekšā konkurentiem, sniedziet klientiem iespēju saņemt jaunāko informāciju ar SMS palīdzību – piemēram, nosūtot atslēgas vārdu INFO uz mūsu īso numuru 1838, klientam tiks automātiski nosūtīta atbildes SMS ar Jūsu veikala darba laikiem, īpašajiem piedāvājumiem vai gaidāmajām aktualitātēm. Šis risinājums, kas pasaulē iegūst arvien lielāku popularitāti, klientiem ir ļoti ērts, bet uzņēmumiem izdevīgs un efektīvs komunikācijas veids – SMS maksā tikai dažus centus, un ietaupa Jūsu darbinieku vērtīgo laiku, kā arī paaugstina uzņēmuma reputāciju. Savukārt par tehnisko pusi parūpēsimies mēs.

Realizējiet savas idejas jau šodien!

Radās jautājumi? Priecāšos palīdzēt! Sazinieties ar mums, rakstot uz info@sales.lv

Sākt ar bezmaksas Demo kontu.

Piesakies, saņem atbildes un sāc lietot Traffic jau šodien.

E-pastu izsūtīšana
SMS izsūtīšana